İADE VE GERİ ÖDEME POLİTİKASI
Son Yenilenme Tarihi, 18 Şubat 2021
Özgür Efsane'den satın aldığınız için teşekkür ederiz.

Lütfen bu politikayı dikkatli okuyunuz. Bu, Özgür Efsane'nin İade ve Geri Ödeme Politikasıdır. 


İade Durumunda Uyulması Gerekenler

-Sizden, cihazınızdan, internet bağlantınızdan, belgelerinizden, beyan etmiş olduğunuz bilgilerden ve daha önce hesap açma girişiminde bulunup bulunmadığınızı bildirmekten tamamen siz sorumlusunuz. Sizin sorumluluğunuz olan durumlar dışında ve Amazon’un yanıt verme süreleri dışındaki durumlarda yani tamamen bizden kaynaklı durumlarda, uzmanlarımız tarafından kontrollerin gerçekleşmesi ve doğruluğunun kanıtlanması ile iadeniz tarafınıza yapılmaktadır.1- İnternette var olan, tüm web tabanında yer alan, platformlar, forumlar, sosyal medya platformları üzerinde herhangi bir şekilde Udlearn, Udlearn Eğitmenleri, Udlearn Ekibi, Udlearn.com, Ticaretegitimi.com, Ticaretebasliyorum.com, Girisimokulu.com, Ticibot, Armağan Kızılcan, Kızılcan Danışmanlık, Özgür Efsane, ozgurefsane.com adına herhangi bir paylaşım yapmayacağınızı beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.2- Almış olduğunuz Program Seti kapsamında yer alan bilgileri ticari amaçlı olarak, para kazanma amacıyla, lanse etme, pazarlama yapma, sizin dışınızdaki kişilere erişim verme, yayma, kötüye kullanma vb. aksiyonlarda bulunmayacağınızı beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.3- İade talebinde bulunduğunuz tarihten itibaren, size verilmiş olan bütün erişimlerden feragat ettiğinizi kabul ve beyan etmiş olursunuz.4- İade talebinde bulunduğunuz zamana kadar size özel tahsis edilen ekip ve kullandığınız yazılımlar, eğitim setleri, banka kesintileri, yapmış olduğunuz ödemeden düşülerek tarafınıza kalan tutar tarafınıza iade yapılır.5- İade işleminizin uygulanabilmesi için iş bu sözleşmenin çıktısını alıp gerekli bilgilerinizi doldurarak, Özgür Efsane ekibine ulaştıracağınızı kabul etmiş olursunuz.


“İade Durumunda Uyulması Gerekenler”’ de belirtildiği üzere belirtilen şartlar sağlanmadığında iade yapmama hakkına sahip olduğumuzu ve Hukuki süreci başlatma hakkımızı saklı tuttuğumuzu belirtiriz.

Özgür Efsaneviler Kulübü Yıllık Aboneliği

Özgür Efsaneviler Kulübü Yıllık Aboneliği satın aldıysanız, sözleşmenize bağlı olarak 7 günlük bir 
fesih hakkına sahip olduğunuzu lütfen unutmayın.
Öncelikle siz bu programın size yararlı olmadığını anladıysanız, 7 gün içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Uzman Ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve sizi değerlendirmeye alacaktır. Değerlendirme sonucunda, eğer size yardımcı olamayacağımdan eminsek size iadenizi banka kesintileri haricinde ekstra bir kesinti olmadan geri ödemeniz yapılacaktır. Geri ödeme isteme hakkınız ilk 7 gün ile sınırlıdır. 

İş Planları 

İş Planı Programlarından birini satın aldıysanız, iade yoktur. 

Challenge Paketleri

Challenge Paketlerinden birini satın aldıysanız, sözleşmenize bağlı olarak 7 günlük bir 
fesih hakkına sahip olduğunuzu lütfen unutmayın.
Öncelikle siz bu programın size yararlı olmadığını anladıysanız, 7 gün içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Uzman Ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve sizi değerlendirmeye alacaktır. Değerlendirme sonucunda, eğer size yardımcı olamayacağımdan eminsek size iadenizi banka kesintileri haricinde ekstra bir kesinti olmadan geri ödemeniz yapılacaktır. Geri ödeme isteme hakkınız ilk 7 gün ile sınırlıdır. 

Benliğin Tersliği Eğitimini 

Siparişinize eklediyseniz, sözleşmenize bağlı olarak 7 günlük bir fesih hakkına sahip olduğunuzu lütfen unutmayın. Öncelikle siz bu programın size yararlı olmadığını düşünüyorsanız, 7 gün içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Uzman Ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve sizi değerlendirmeye alacaktır. Değerlendirme sonucunda, eğer size yardımcı olamayacağımdan eminsek size iadenizi banka kesintileri haricinde ekstra bir kesinti olmadan geri ödemeniz yapılacaktır. Geri ödeme isteme hakkınız ilk 7 gün ile sınırlıdır. 

Ticaret Eğitimi Online Öğrenme Programı;

7 gün içerisinde kendinize yaptığınız bu yatırımın size fayda getirmeyeceğine kanaat getirirseniz, siz uzmanımız yol göstermeye ve çekinceleriniz konusunda yardımcı olmaya çalışacaktır. Sonuç olarak biz size yardımcı olamayacağımızı düşünürsek banka kesintileri harici olan paranızı  iade ediyoruz.

Amazon'da Ürün Bulma Sırları Workshop Kayıtları

Siparişinize eklediyseniz, sözleşmenize bağlı olarak 7 günlük bir fesih hakkına sahip olduğunuzu lütfen unutmayın. Öncelikle siz bu programın size yararlı olmadığını düşünüyorsanız, 7 gün içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Uzman Ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve sizi değerlendirmeye alacaktır. Değerlendirme sonucunda, eğer size yardımcı olamayacağımdan eminsek size iadenizi banka kesintileri haricinde ekstra bir kesinti olmadan geri ödemeniz yapılacaktır. Geri ödeme isteme hakkınız ilk 7 gün ile sınırlıdır. 

Amazon Hesap Açma Hizmeti 

Amazon Hesap Açma Hizmetlerinde İade Yoktur. 

Affiliate Ücretleri
Affiliate ücretleri iade edilmez.

Taksitli ödemelerde ve kaporalarda alınan ücret geri iade edilmez. 

Biz ne sizi ne de kendimizi ve çalışanlarımızı mağdur etmek istemiyoruz. Emek veren herkesin bir kazancı olması gerektiği gibi karşılıklı saygı ve kusursuz hizmet kalitesi çerçevesinde ilerlemek için iade politikamızı ödemeyi yaparak onaylamış ve okumuş olarak kabul görülürsünüz.

BİZE ULAŞIN
İade ve Geri Ödeme Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:

E-posta ile: iletisim@ozgurefsane.com
ozgurefsane.com

Powered By ClickFunnels.com