18 yaşına gelen neredeyse her Türk genci gibi üniversite sınavına girip, 
Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü kazandım. Bilinçli Tercih yapmıştım ve sonucundan mutluydum. Bölümdeki avantajlarım fazlaydı. Yurtdışına çıkabilme, yeni yerler keşfetme, dil öğrenmek, analiz yapmayı öğrenmek, efektif çalışmayı, akıllı çalışmayı öğrenmek için süper bir fırsattı.
Biliyordum ki buradan mezun olduğumda Kimya Mühendisi olarak bir iş yapmasam bile Mühendisliğimi yapabilecektim ve Nitekimde Dijital Pazarlama Mühendisliği, Ters Mühendislik alanında adımı duyurdum. 

Birçok kişinin hayalidir belki de ama ben hiçbir zaman masa başında oturup sadece işi mi yapmak isteyen biri olmadım. Benim tutkularım vardı ve ben tutkularımın peşinden gidebilmek için kendimi geliştirmeye devam ettim. Benim tutkum Yerden Bağımsız, İstediğim Zaman Çalışmak ve Kimseye bağlı olmamaktı. ÖZGÜR OLMAKTI.

Üniversite yıllarımı en iyi şekilde değerlendim. Çeşitli Programlarla 2 kere Amerika'ya gittim, İngilizcemi geliştirdim. Üniversite 4. sınıfta Erasmus programı ile İspanya'ya gittim. İspanyolca dilini bilmeden gittim ve 3 ay içinde ana dilim gibi konuşmayı öğrendim. Üniversite hayatımın en güzel dönemleriydi. Bulunduğunuz her ülke, her bölge, her dil size farklı bir bakış açısı, farklı bir yetenek daha katıyor.

Keşfetmeyi hep çok seven birisiydim, bu nedenle, keşfettiklerimi paylaşmak için hem İngilizce hem de İspanyolca dillerinde YouTube kanalları açtım.

Ve daha fazla kişiye ulaşmak için bazı televizyon programlarına bile çıktım. Evet yaptım bunu :)

Ve daha fazla kişiye ulaşmak için bazı televizyon programlarına bile çıktım. Evet yaptım bunu :)

İyi bir ortalama ile mezun olduktan sonra, 2 yabancı dil bilmeme rağmen iş bulmakta zorlandım.

Sonunda bulduğum ve kısa bir sürede ithalat,
ve ihracat müdürü gibi bir mevkiye  yükseldim.

Çevremdeki insanlar için bu harika bir şeydi, peki ama benim için? Hiçte öyle değildi.

Sürekli patronumun azarlarını işitiyor, büyük bir stres yaşıyordum.

İyi bir ortalama ile mezun olduktan sonra, 2 yabancı dil bilmeme rağmen iş bulmakta zorlandım.

Sonunda bulduğum ve kısa bir sürede ithalat,
ve ihracat müdürü gibi bir mevkiye  yükseldim.

Çevremdeki insanlar için bu harika bir şeydi, peki ama benim için? Hiçte öyle değildi.

Sürekli patronumun azarlarını işitiyor, büyük bir stres yaşıyordum.

Ve ablamdan aldığım 800 dolar borç ile hayatımı değiştirecek olan o online eğitimi satın aldım. 
Ve istifa ettiğim ay gelirimi tam 3 katına çıkarmayı başarabildim.
Kanserin tedavisini bulmuş kadar sevinçliydim ve bunu arkadaşlarımla paylaştım.
İnsanların bunu öğrenme isteklerini görünce daha fazla insana ulaşmak için bilgilerimi sosyal medya üzerinde paylaştım.

Bugün de binlerce kişinin dijital pazarlama, e-ticaret, danışmanlık yapmasına vesile oldum. Misyonumuz ise bunu,
Türkçe konuşan 100.000 kişiye yaptırmak.

bütün DÜNYADA
mİlyonlarca
Hatta
mİlyarlarca
İnsan
AYNI 
benzer 
olaylarI 
YAŞIYOR;
Başarmak İçin, Yüksek Eğitim Seviyesinde Mezun Olmak İçin daha 18 yaşında kariyer yollarını seçmeye zorlanıyorlar, on binlerce TL para harcıyorlar ve çoğuda işsiz kalıyor (bilinçleri bu büyüklükte, hayatlarını değiştirecek kararlar vermek için daha tamamen gelişmeden önce). Sonraki 40 yıllarını asgari ücretle, ev kredileri, düğün harcamaları, çocukların masrafları, ve emekli olabilmek için ve Emeklilik maaşları için yıllarca çalışıp çabalıyorlar. Ve üstüne üstlük, işleri garanti değil ve patronlarının egoları altında eziliyor ve özgürlüklerini kendi elleriyle teslim ediyorlar. 40 yaşın üzerinde istihdam çok düşük ve emeklilik yaşı ortalama yaşam süresine oranla çok yüksek. Emeklilik maaşlarının düşüklüğünden bahsetmemeye gerek yoktur.

Kariyer hedefleri ve okullarını bitirip iyi bir iş bulma hayalleri , aslında sadece borç kölesi olmaya ve hayatlarının sonraki (ve en iyi) 40 yılını borç ödeyebilmek için çalıştıklarını kamufle ediyor. 

Misyonumuz

İnsanların En Yeni Satış Yöntemlerini ve Pazarlama Stratejilerini Kullanarak Online Bir İş Kurmasına veya Mevcut Bir İşletmeyi Büyütmesine Yardımcı Olmak.

İnternetin yaygın kullanılması, yeni başlayan girişimciler ve mevcut işletme sahipleri için en yeni satış yönetimlerinden ve pazarlama stratejilerinden yararlanmak için yepyeni bir dünya yarattı….
… .Ve dünyanın herhangi bir yerinden öğrenmeye başlayın! İster merkez ofisimize yakın olun ister dünyanın öbür ucunda olun, sürekli değişen ve son derece rekabetçi bir pazarda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz eğitimi ve desteği sağlayabiliriz.

- Diploma sahibiyseniz ve şimdi kariyer değişikliği veya ikinci gelir akışı arzusundaysanız,


- "Büyülü para makinelerini" ve "zengin olmak için hızlı planlar edininleri" denediniz, ve Artık doğru dürüst, güvenilir ve sağlam bir eğitime ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz, ve bunu da gerçekten becelerinizi önemseyen koçlardan ve eğitmenlerden öğrenmek istiyorsanız, 

Mevcut işinizi, en yeni (ve online platformlarda!) satış, pazarlama yönetimleri ve stratejilerini kullanarak "çıkmazdan" kurtarmak istiyorsanız, 

...Biz (harika ekibimiz ve topluluğumuz), başarılı olmanızı sağlamak için sizi eğitmeye, desteklemeye ve yasal, etik, ahlaki değerlerimiz kapsamında gereken her şeyi yapmaya, yardımcı olmaya hazırız.

İnsanlara Yardım Ediyoruz

Sürekli değişen ve son derece rekabetçi bir online pazarda güvenle gelişmek için gerekli kişisel, iş ve pazarlama alanlarındaki becerilerini geliştirmek isteyen... 

Sadece tek alanda yetenekli bir ekip değiliz. Çok yönlü bir ekibiz. İş hayatında başarılı olmak için hayat becerilerine ve çok yönlü eğitim ve deneyimlere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, üretkenlik, sağlıklı yaşam ve öz bakım dinamiklerini asla dışarıda bırakmadan size en son satış, pazarlama ve yönetim stratejilerinin mekaniklerini öğretmeye odaklanıyoruz.

Çok sayıda "başarılı" girişimci, mali açıdan iyi durumda olmasına rağmen boşanmış, aşırı kilolu ve mutsuzdur. Ya da daha kötüsü, arkadaşlarıyla, ailesiyle ve çocuklarıyla boş, anlamsız ve samimi ilişkiler kuramamaktadır, çünkü iş ve banka hesaplarındaki rakam her şeyden daha önceliklidir.

Nasıl Yapıyoruz?

Online kurslar, kişiselleştirilmiş sanal koçluk ve son derece dinamik ve destekleyici canlı mastermind etkinlikleri sağlıyoruz.

Arayıp en iyi uzmanları buluyoruz ve öğrencilerimizin öğrenebileceği birinci sınıf eğitim kursları oluşturmaları için onları görevlendiriyoruz.

Paranın satın alabileceği en iyi koçları ve eğitmenleri buluyoruz ve öğrencilerimize iş kurma yolculukları boyunca rehberlik etmeleri için onları istihdam ediyor, ürünlerimiz ve programlarımız hakkında beklentilerimizi öğretiyoruz.

Üyelerin öğrendiği, sorduğu, strateji oluşturduğu ve girişimciler, eşler, anneler, babalar, arkadaşlar ve aile üyeleri olarak kendilerinin en iyi versiyonlarına dönüştüğü mastermind'larımızda güvenli ve güçlü alanları barındırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

Mükemmel Olmak İçin Sihirli haplar olmadığına inanıyoruz. 
Biliyoruz ki, Yalnızca Sıkı Çalışma, Tutarlılık ve Hedefe Bağlılık size hayatta ve işte istediğinizi verir.

Tutkunu olduğunuz, inandığınız şeyleri yaparak yeni bir kariyer veya ek gelir elde etmenin artık bir hayal değil, bir gerçeklik olduğuna inanıyoruz. Ve Tutkularınızı İstediğiniz Yerden Çalışabileceğiniz Online İşinize dönüştürebilirsiniz.

İç huzurunuzun, başarının büyük bir parçası olduğuna inanıyoruz; sadece banka hesabınızdaki miktarın değil.

Sağlıklı yaşamın ve iyi bir hayat sürmenin harika bir yaşam tarzı için gerekli olduğuna inanıyoruz.

İşinizle ilgili olan sizin gibi aynı amaçları güden insanların, kan bağı olmadan bile aile olabileceğine inanıyoruz.

Eğitimin zor -, sıkıcı - veya kafa karıştırıcı - olması gerekmediğine ve öğrenmenin tek bir yolunun bu şekilde olmadığına inanıyoruz. Öğrenmek, yeni bilgiler edinme ve gerçek yaşam koşullarında bu bilgileri test etmek üzerine kurulu sürekli gelişen bir süreçtir.

Mali açıdan başarılı olmak için kişisel gelişim ve farkındalığın gerekli olduğuna inanıyoruz.

Karlı Online İşini Kurmak İsteyen 
Ancak Nereden Başlayacağını Bilmeyenler İçin

7 Günde Online İş Kurma Challenge'ına Katıl!

Sadece kendi işini kurmakta kararlı olan Özgür Efsanelere ÖZEL!

7 Günde Amazon'da Ticaret Challenge Katıl!

Armağan Kızılcan

@armagankizilcan

Sizin Başarınız

@sizinbasariniz

Armağan Kızılcan

@armagankizilcan

Armağan Kızılcan

@armagankizilcan
Powered By ClickFunnels.com